Stokson - pączki, donuty

Główny Technolog

Miejsce pracy: Chorzów, Piekary Śląskie, woj. Śląskie

Opis stanowiska:

Szukamy Profesjonalisty z bogatym doświadczeniem z zakresu technologii spożywczej.

  • optymalizacja procesów produkcyjnych, w celu zwiększenia ich efektywności i poprawy jakości
  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • opracowywanie i wdrażanie nowych wyrobów
  • wdrażanie nowych surowców do produkcji
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji
  • nadzór nad zgodnością produkowanych wyrobów z technologią oraz dokumentacją techniczną
  • współpraca z ośrodkami badawczymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technolog żywności, biotechnolog, enzymolog)
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa produkcji – warunek konieczny
  • kreatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wpływ na kształtowanie oferty produktowej firmy
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia tematyczne – również zagraniczne)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie