Stokson - pączki, donuty

Piekarz / Ciastkarz

Miejsce pracy: Piekary Śląskie (Kotuchy 17), woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji pączków, donutów i innych wyrobów ciastkarskich,
  • Przygotowanie ciast do wypieku,
  • Przestrzeganie procedur,
  • Praca zmianowa (również nocna).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (piekarz, ciastkarz, cukiernik, kucharz),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży piekarniczej, ciastkarskiej, cukierniczej,
  • Samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Paczki świąteczne i urodzinowe,
  • Dostęp do szkoleń.