Stokson - pączki, donuty

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji pączków / donutów
  • obsługa linii produkcyjnej, pakowanie
  • praca zmianowa (również nocna)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i/lub przy pakowaniu
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie



Formularz aplikacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji używając poniższego formularza

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie."

*Pola obowiązkowe