Stokson - pączki, donuty

Serwisant Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracą linii produkcyjnych od strony mechanicznej i/lub elektrycznej z elementami automatyki przemysłowej
  • utrzymanie parku maszynowego w sprawności technicznej
  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • przeglądy oraz prace konserwacyjne i remontowe urządzeń
  • praca stacjonarna, zmianowa w zakładzie produkcyjnym w Piekarach Śląskich

Wymagania:

  • wykształcenie średnie bądź zawodowe o profilu mechanicznym, elektromechanicznym, elektrycznym lub automatycznym
  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki maszyn i/lub elektryki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części
  • możliwości rozwoju osobistego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy