Stokson - pączki, donuty

Specjalista ds. eksportu
(klienci niemieckojęzyczni)

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów i rozwój współpracy z dotychczasowymi i nowymi klientami zagranicznymi (kraje niemieckojęzyczne; sieci handlowe),
  • Ustalanie warunków handlowych, prowadzenie negocjacji z centralami zakupowymi,
  • Udział w przetargach internetowych i konkursach ofert organizowanych przez sieci handlowe,
  • Organizowanie działań marketingowych wspierających sprzedaż produktów,
  • Analiza rynku i konkurencji oraz poszukiwanie nowych kierunków rozwoju,
  • Współpraca z Działem Produkcji i Działem Jakości,
  • Raportowanie do Dyrektora Handlowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z sektora FMCG,
  • Doświadczenie w udziale w przetargach internetowych i konkursach ofert organizowanych przez sieci handlowe,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów,
  • Doskonałe umiejętności analityczne,
  • Biegła umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (PowerPoint, Excel),
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Niezbędne narzędzia pracy  (laptop, telefon),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia.