Stokson - pączki, donuty

Sprzątacz/Sprzątaczka

Miejsce pracy: Chorzów lub Piekary Śląskie

Opis stanowiska:

  • sprzątanie hali produkcyjnej
  • dbanie o przydzielone środki czystości
  • zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupów niezbędnych środków czystości

Wymagania:

  • chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • dyscyplina wewnętrzna
  • sumienność, dokładność i pracowitość

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w systemie zmianowym (również nocna)




Formularz aplikacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji używając poniższego formularza

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie."

*Pola obowiązkowe